UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • PYTANIE na kiego wydawane są pieniądze na drogi rowerowe jak rowerzyści i tak jadą po jezdni obok istniejących dróg rowerowych ??? Wczorajszy dzień wtorek 4.04 godzina 16 jadę ul. Legionów a autko jadące przede mną nagle hamuje bo rowerzysta przed nim hamował, a obok PUSTA, gładka droga rowerowa - BRAWO.
  • Rowerzysta jechał zapewne rowerem szosowym a jak sama nazwa wskazuje nie mógł jechać po chodniku tylko po szosie :)
  • Szosa jest poza ternem zabudowanym a w mieście jest JEZDNIA ! Więc też nie może takowym się poruszać !
  • Szosa to za SJP „droga o twardej nawierzchni przeznaczona dla pojazdów” także w mieście każdą jezdnię można nazwać szosą :)
  • Zawsze sie znajdzie jakis pacan, ale generalnie rowerzysci jezdza po sciezkach. Sciezki sa bardzo potrzebne i mowie to jako rowerzysta i jako kierowca. Wszyscy sa zadowolenii. Rowerzysci bo jest bezpiecznie a zmotoryzowani bo nie musza zwalniać..... Ale zawsze znajdzie sie jakos maruda.
  • No właśnie, ja mam na przykład rower górski i dwa razy zjechałem z Chrobrego a poza tym to nie mam gdzie jeździć, więc stoi w piwnicy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Pszemysław(2023-04-06)
  • @Pszemysław - Jak nie jeździsz to sprzedaj i kup sobie kajak, wód w okolicy mnóstwo więc pływać jest gdzie. Hashtagi: #Katabas
  • Budujcie więcej takich śmieci jak widoczne na zdjęciach to masz odpowiedź ja zadaję pytanie po co buduje się takie dziadostwa?
Reklama